Szkolenia Microsoft – bazy danych

microsoft_2615528bZ dnia na dzień na rynku prezentowane są innowacyjne artykuły ze świata techniki,wszystko to dzięki dynamicznie rozrastającej się branży jakom jest informatyka. Tak szybki postęp jest wynikiem ciągłej potrzeby wcielania nowych udogodnień tak aby nasze bytowanie zmieniało się na  na każdym kroku prostsze a nasza profesja coraz to wygodniejsza. W obecnych czasach każda firma jest ściśle połączona z branżom informatyczną , jest to konieczność,albowiem zapewne nie jesteśmy w stanie zobrazować sobie żeby jakaś jednostka gospodarcza była w stanie działać należycie bez takich fundamentalnych rozwiązań jak np. komputer, internet. To podstawy bez których dzisiejsze funkcjonowanie staje się wręcz niemożliwe.

Ten kompletny przebieg komputeryzacji  niezwykle nam pomaga w dowolnej dziedzinie  naszego życia,utworzył także ogromny rynek pracy na którym każdy człowiek może się odnaleźć ,ale bardzo ciężko jest się na nim utrzymać.
Wynika to z ogromnie dynamicznego tempa wdrażania kolejnych pomysłów ,i ktokolwiek kto pragnie być rzetelnym pracownikiem w tej branży musi cały czas szkolić się aby być w stanie sprostać wymaganiom swojej pracy
W tym artykule postaramy się ukazać bardzo istotny element całego rynku jakim jest firma MICROSOFT.
Wszyscy wiemy że firma Microsoft ma niesłychanie duże uczestnictwo w rynku. Tworzony przez tą firmę system operacyjny Microsoft Windows używany jest przez bardzo dużą część konsumentów indywidualnych  jak i przez firmy.
Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się w tym tekście zobrazować specyfikację   kursu który traktuje o zarządzaniu bazami danych baz danych Microsoft SQL Server 2008
Microsoft SQL Server –  system który pozwala na zarządzanie bazą danych. Jest to kluczowy system Microsoft do baz danych dlatego też jest tak niezwykle istotny. Cechuje się tym że język zapytań tworzy się za pomocą Transact-SQL.
Decydującym celem odbycia kursu jest zaznajomienie uczestników z zagadnieniami opisującymi proces  administracji serwerów. Mamy tu na myśli instalację a także konfigurację serwera aż po bardzo obszerne przedsięwzięcia administracyjne.
Kurs ten jest przeznaczony dla programistów baz danych , a także dla osób którzy interesują się problematyką zarządzania serwerami baz danych.
Po ukończonym kursie uczestnik powinien poprawnie wykonać:
-instalację i konfigurację SQL Server 2008
-kopie zapasowe baz danych
-importowanie i eksportowanie danymi
-automatyzację zadań
-proces administrowania serwerami połączonymi.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kmirek.zsem.edu.pl